Hry a klamy

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5942-608

Dne 9. 4. 2015 žáci 5. a 6. ročníku navštívili INTERAKTIVNÍ, ZÁBAVNOU A VZDĚLÁVACÍ VÝSTAVU „Hry a klamy“ ve Starém Městě.

Výstava v sobě kombinuje hru, zábavu i poučení a zahrnuje několik desítek interaktivních exemplářů, které jsou přímo určené k vyzkoušení, vyřešení nebo soutěžení.

Základním principem „Her a klamů“ je interaktivnost a zapojení co největšího množství smyslů. Žáci poznávali prostřednictvím her a experimentů běžné jevy, které se dějí kolem nás.

zpráva „Hry a klamy” již byla zobrazena 520x