Hry a klamy

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5942-608

Dne 9. 4. 2015 žáci 5. a 6. ročníku navštívili INTERAKTIVNÍ, ZÁBAVNOU A VZDĚLÁVACÍ VÝSTAVU „Hry a klamy“ ve Starém Městě.

Výstava v sobě kombinuje hru, zábavu i poučení a zahrnuje několik desítek interaktivních exemplářů, které jsou přímo určené k vyzkoušení, vyřešení nebo soutěžení.

Základním principem „Her a klamů“ je interaktivnost a zapojení co největšího množství smyslů. Žáci poznávali prostřednictvím her a experimentů běžné jevy, které se dějí kolem nás.

zpráva „Hry a klamy” již byla zobrazena 567x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel