ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015

- napsáno 3. března 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

hudebne-naucna-soutez-v-sd-15-velka

V pondělí 2. března proběhla ve školní družině hudebně naučná soutěž. Děti poznávaly na jednotlivých stanovištích hudební nástroje, noty, hudební skladatele, řešily křížovky a rébusy z oblasti hudební výchovy. Velkou výhodu měli žáci, kteří navštěvují hudební obor v LŠU.

Do soutěže se se zájmem zapojily všechny děti. Nejlepší soutěžící byli odměněni drobnými cenami.

Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii 

zpráva „Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015” již byla zobrazena 592x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg