Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015

- napsáno 3. března 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

hudebne-naucna-soutez-v-sd-15-velka

V pondělí 2. března proběhla ve školní družině hudebně naučná soutěž. Děti poznávaly na jednotlivých stanovištích hudební nástroje, noty, hudební skladatele, řešily křížovky a rébusy z oblasti hudební výchovy. Velkou výhodu měli žáci, kteří navštěvují hudební obor v LŠU.

Do soutěže se se zájmem zapojily všechny děti. Nejlepší soutěžící byli odměněni drobnými cenami.

Hana Bartošová

zpráva „Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015” již byla zobrazena 653x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.