Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015

- napsáno 3. března 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

hudebne-naucna-soutez-v-sd-15-velka

V pondělí 2. března proběhla ve školní družině hudebně naučná soutěž. Děti poznávaly na jednotlivých stanovištích hudební nástroje, noty, hudební skladatele, řešily křížovky a rébusy z oblasti hudební výchovy. Velkou výhodu měli žáci, kteří navštěvují hudební obor v LŠU.

Do soutěže se se zájmem zapojily všechny děti. Nejlepší soutěžící byli odměněni drobnými cenami.

Hana Bartošová

zpráva „Hudebně naučná soutěž ve ŠD 2015” již byla zobrazena 592x