ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Inovace školy o prázdninách

- napsáno 22. srpna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1941-velka

I o letošních prázdninách se ve škole pracovalo. Provedli jsme nové rozvody elektřiny ve školní jídelně, kuchyni a v přilehlých prostorech. V souvislosti s těmito pracemi jsme zavedli internet i do dalších místností bloku „D“. V tomto bloku je od těchto prázdnin v provozu chráněná dílna zřízená při Charitě sv. Vojtěcha Slavičín. Tato dílna, kterou navštěvují i občané naší obce, se nachází v nevyužité učebně školních dílen. V současné době provádíme ve spolupráci s OÚ úpravy místností, do kterých je vstup ze dvora. Zde bude umístěna místní lidová knihovna. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Inovace školy o prázdninách” již byla zobrazena 571x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg