Jak se chodilo do školy před 100 lety?

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na závěr školního roku si žáci 5. ročníku připomněli v soutěži Historie školství ve Štítné, jak chodili do školy jejich předci. Soutěž proběhla ve středu 22. 6. 2016 a žáci se mj. dozvěděli, že dříve se hodnotila i pilnost a úprava písemných prací. Mnozí uznali, že zejména známka z úpravy písemných prací by jim asi kazila vysvědčení. Po zajímavém a vyrovnaném průběhu pak zvítězilo družstvo chlapců ve složení David Pinďák, Tobiáš Kamenčák a Daniel Stratil.

Eva Trávníčková

zpráva „Jak se chodilo do školy před 100 lety?” již byla zobrazena 333x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.