ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Jak se chodilo do školy před 100 lety?

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na závěr školního roku si žáci 5. ročníku připomněli v soutěži Historie školství ve Štítné, jak chodili do školy jejich předci. Soutěž proběhla ve středu 22. 6. 2016 a žáci se mj. dozvěděli, že dříve se hodnotila i pilnost a úprava písemných prací. Mnozí uznali, že zejména známka z úpravy písemných prací by jim asi kazila vysvědčení. Po zajímavém a vyrovnaném průběhu pak zvítězilo družstvo chlapců ve složení David Pinďák, Tobiáš Kamenčák a Daniel Stratil.

                                                          Eva Trávníčková

zpráva „Jak se chodilo do školy před 100 lety?” již byla zobrazena 627x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg