Jak se chodilo do školy před 100 lety?

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na závěr školního roku si žáci 5. ročníku připomněli v soutěži Historie školství ve Štítné, jak chodili do školy jejich předci. Soutěž proběhla ve středu 22. 6. 2016 a žáci se mj. dozvěděli, že dříve se hodnotila i pilnost a úprava písemných prací. Mnozí uznali, že zejména známka z úpravy písemných prací by jim asi kazila vysvědčení. Po zajímavém a vyrovnaném průběhu pak zvítězilo družstvo chlapců ve složení David Pinďák, Tobiáš Kamenčák a Daniel Stratil.

Eva Trávníčková

zpráva „Jak se chodilo do školy před 100 lety?” již byla zobrazena 411x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.