Jak se chodilo do školy před 100 lety?

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Na závěr školního roku si žáci 5. ročníku připomněli v soutěži Historie školství ve Štítné, jak chodili do školy jejich předci. Soutěž proběhla ve středu 22. 6. 2016 a žáci se mj. dozvěděli, že dříve se hodnotila i pilnost a úprava písemných prací. Mnozí uznali, že zejména známka z úpravy písemných prací by jim asi kazila vysvědčení. Po zajímavém a vyrovnaném průběhu pak zvítězilo družstvo chlapců ve složení David Pinďák, Tobiáš Kamenčák a Daniel Stratil.

Eva Trávníčková

zpráva „Jak se chodilo do školy před 100 lety?” již byla zobrazena 511x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel