ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Jak se žilo dříve? (2016)

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-052-838

„Jak se žilo dříve?“, to byl název zábavného kvízu pro žáky 3. ročníku, který proběhl v pátek 18. 11. 2016. Soutěžící plnili zajímavé úkoly na interaktivní tabuli, pracovních listech a vyzkoušeli si svou zručnost při zacházení s různými nástroji. Poznali tak blíže život a práci našich předků. Tímto ukončili učivo o minulosti. Pracovali s chutí a nadšením.    

                                                                  Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Jak se žilo dříve? (2016)” již byla zobrazena 462x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg