ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Javorníček v Jestřabí

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pátek  24.4.2015 děti z Javorníčku  přispěly zpěvem  ke slavnostní atmosféře  v KD Jestřabí. Pozdravily své mladší kamarády z mateřské školy, všechny hosty a obyvatele obce na oslavě při příležitosti 40. výročí otevření mateřské školy. 

                                                              Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Javorníček v Jestřabí” již byla zobrazena 705x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg