Javorníček ve Vysokém Poli 2018

- napsáno 14. listopadu 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0136-velka

V úterý 13. 11. 2018 navštívily děti z Javorníčku EnviCentrum ve Vysokém Poli. Tentokrát jsme vybrali výukový program V chudé brázdě kamení aneb rolníkův rok. Seznámili jsme se s ročním pracovním koloběhem valašského rolníka a s plodinami pěstovanými na Valašsku. Neminula nás ani prohlídka zvířat, která je vždy  pomyslnou třešničkou na dortu.  Dětem se exkurze líbila a těšíme se na další podobné akce.

Mgr. Klára Nosková, Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Javorníček ve Vysokém Poli 2018” již byla zobrazena 52x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.