ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

K. J. Erben – Kytice

- napsáno 23. června 2015 v kategorii autorem Mgr. Klára Nosková

kytice-velka

V pondělí 22. června 2015 se v 8. ročníku uskutečnila literární soutěž, která byla zaměřená na znalosti o Karlu Jaromíru Erbenovi a jeho básně ze sbírky Kytice. Žáci byli rozděleni do čtyř skupin a měli za úkol navštívit tři stanoviště. Na prvním stanovišti vyplnili kvíz, na druhém podle obrázkových indicií poznávali básně a na třetím určovali názvy balad podle krátkých filmových ukázek. Zvítězil tým ve složení Pavel Bařinka, Kateřina Hnilová, Jirka Daberger, Jaroslav Šerý a Karolína Valčíková. Blahopřejeme!

→ přejít na fotogalerii

zpráva „K. J. Erben – Kytice” již byla zobrazena 669x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg