K. J. Erben – Kytice

- napsáno 23. června 2015 v kategorii autorem Mgr. Klára Nosková

kytice-velka

V pondělí 22. června 2015 se v 8. ročníku uskutečnila literární soutěž, která byla zaměřená na znalosti o Karlu Jaromíru Erbenovi a jeho básně ze sbírky Kytice. Žáci byli rozděleni do čtyř skupin a měli za úkol navštívit tři stanoviště. Na prvním stanovišti vyplnili kvíz, na druhém podle obrázkových indicií poznávali básně a na třetím určovali názvy balad podle krátkých filmových ukázek. Zvítězil tým ve složení Pavel Bařinka, Kateřina Hnilová, Jirka Daberger, Jaroslav Šerý a Karolína Valčíková. Blahopřejeme!

zpráva „K. J. Erben – Kytice” již byla zobrazena 483x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.