ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Kdo si hraje, nezlobí (2015)

- napsáno 19. března 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kdo-si-hraje-nezlobi-15-velka

Středeční odpoledne 18. března strávily děti, které navštěvují školní družinu, v místní lidové knihovně.
Vychovatelky školní družiny společně s paní knihovnicí Zvoníčkovou připravily pro děti zábavné odpoledne plné her, kvízů, křížovek a omalovánek. Zároveň jsme si připomněli 50. výročí úmrtí Amálie Kutinové – Málinky.  Děti řešily úkoly se zaujetím a na závěr si vypůjčily pěknou knížku. 

                                                  Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Kdo si hraje, nezlobí (2015)” již byla zobrazena 690x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg