Kdo si hraje, nezlobí (2015)

- napsáno 19. března 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kdo-si-hraje-nezlobi-15-velka

Středeční odpoledne 18. března strávily děti, které navštěvují školní družinu, v místní lidové knihovně.
Vychovatelky školní družiny společně s paní knihovnicí Zvoníčkovou připravily pro děti zábavné odpoledne plné her, kvízů, křížovek a omalovánek. Zároveň jsme si připomněli 50. výročí úmrtí Amálie Kutinové – Málinky.  Děti řešily úkoly se zaujetím a na závěr si vypůjčily pěknou knížku.

Hana Bartošová

zpráva „Kdo si hraje, nezlobí (2015)” již byla zobrazena 556x