ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Kdo si hraje nezlobí 2017

- napsáno 29. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3536-velka

Úterní odpoledne 28. března strávily děti, které navštěvují školní družinu, v místní knihovně.
Vychovatelky školní družiny společně s paní knihovnicí Janou Sojovou připravily pro děti zábavné odpoledne plné her, kvízů, křížovek a omalovánek. Zároveň jsme si připomněli výročí narození Jana Amose Komenského a s ním spojený Den učitelů.  Děti řešily úkoly se zaujetím a na závěr si vypůjčily pěknou knížku. 

                                               Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Kdo si hraje nezlobí 2017” již byla zobrazena 349x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg