ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Kdo si hraje, nezlobí - 2018

- napsáno 22. března 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7952-velka Středeční odpoledne 21. března strávily děti, které navštěvují školní družinu, v místní knihovně. Vychovatelky školní družiny společně s paní knihovnicí Janou Sojovou připravily pro děti zábavné odpoledne plné stolních a společenských her. Děti si svůj volný čas užily a zbyl jim čas i na nové dětské knížky.

                                          Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Kdo si hraje, nezlobí - 2018” již byla zobrazena 199x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg