Koncert ve školní družině 2017

- napsáno 23. června 2017 v kategorii Školní družina autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-3879-velka

V pátek 23. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: Eliška Šamková 2. třídy, Nela Bartošová a Nela Pekařová ze 4. třídy, Eliška Kozubíková z 5. třídy, Jakub Šamko z 1. třídy. Vanda Miklasová ze 3. třídy, Janko Struhař ze 2. třídy.  Děti hrály na klavír, housle a na zobcovou flétnu. Děkujeme všem účinkujícím za pěkný zážitek, jejich vystoupení se všem velmi líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Koncert ve školní družině 2017” již byla zobrazena 211x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.