Koncert ve školní družině 2017

- napsáno 23. června 2017 v kategorii Školní družina autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-3879-velka

V pátek 23. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: Eliška Šamková 2. třídy, Nela Bartošová a Nela Pekařová ze 4. třídy, Eliška Kozubíková z 5. třídy, Jakub Šamko z 1. třídy. Vanda Miklasová ze 3. třídy, Janko Struhař ze 2. třídy.  Děti hrály na klavír, housle a na zobcovou flétnu. Děkujeme všem účinkujícím za pěkný zážitek, jejich vystoupení se všem velmi líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Koncert ve školní družině 2017” již byla zobrazena 376x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.