Koncert ve školní družině 2017

- napsáno 23. června 2017 v kategorii Školní družina autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-3879-velka

V pátek 23. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: Eliška Šamková 2. třídy, Nela Bartošová a Nela Pekařová ze 4. třídy, Eliška Kozubíková z 5. třídy, Jakub Šamko z 1. třídy. Vanda Miklasová ze 3. třídy, Janko Struhař ze 2. třídy.  Děti hrály na klavír, housle a na zobcovou flétnu. Děkujeme všem účinkujícím za pěkný zážitek, jejich vystoupení se všem velmi líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Koncert ve školní družině 2017” již byla zobrazena 128x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy