Koncert ve školní družině

- napsáno 20. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3214-velka

V pátek 17. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: Eliška Šamková  a Vojta Liška z 1. třídy, Nela Bartošová a Nela Pekařová ze 3. třídy, Eliška Kozubíková, Veronika Šuráňová  a Vojta Staša ze 4. třídy, Eva Maňáková a Eliška Šmatlová z 5. třídy.  Děti hrály na klavír, housle a na zobcovou flétnu. Děkujeme všem účinkujícím za pěkný zážitek, jejich vystoupení se všem velmi líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Koncert ve školní družině” již byla zobrazena 271x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.