Koncert ve školní družině

- napsáno 20. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3214-velka

V pátek 17. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: Eliška Šamková  a Vojta Liška z 1. třídy, Nela Bartošová a Nela Pekařová ze 3. třídy, Eliška Kozubíková, Veronika Šuráňová  a Vojta Staša ze 4. třídy, Eva Maňáková a Eliška Šmatlová z 5. třídy.  Děti hrály na klavír, housle a na zobcovou flétnu. Děkujeme všem účinkujícím za pěkný zážitek, jejich vystoupení se všem velmi líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Koncert ve školní družině” již byla zobrazena 371x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel