ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Koncert ZUŠ v kostele 2015

- napsáno 25. června 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

koncert-zus-v-kostele-15-velka

Ve čtvrtek 25. 6. 2015 si žáci naší školy poslechli hudební ukázky v podání svých spolužáků, kteří navštěvují ZUŠ Valašské Klobouky. Koncert stejně jako v minulých letech v kostele. Děkujeme všem účinkujícím za krásný zážitek. 

Účinkující:

3. třída:

 • Karolína Kučerová
 • Vojtěch Staša
 • Barbora Šenkeříková

 

5. třída:

 • Dušan Šerý
 • Jaroslav Zvoníček
 • Petra Hýblová
 • Šárka Tomečková

 

6. třída:

 • Veronika Lišková
 • Eliška Soukupová
 • Ivana Šerá
 • Alžběta Vilímková

 

7. B:

 • Justýna Tomečková

8. třída:

Filip Machů

 

9. třída:

 • Daniela Šuráňová
zpráva „Koncert ZUŠ v kostele 2015” již byla zobrazena 759x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg