Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2016

- napsáno 19. února 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

konverzace-aj-16-velka

Ve čtvrtek 18.1.2016 proběhlo školní kolo Konverzační soutěže z AJ. Součástí soutěže byl gramatický test, volný projev na konverzační téma a popis obrázku. Vítězi této soutěže se stali:

• 1. místo  Ondřej Hnilo
  • 2. místo  Kateřina Fojtíková
  • 3. místo Šimon Hrnčiřík

Ondřej Hnilo postupuje do okresního kola této soutěže. Děkuji všem zúčastněným žákům 8. ročníku za zodpovědnou přípravu.

Mgr. Pavla Růžičková

zpráva „Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2016” již byla zobrazena 654x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.