ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Košíková - Luhačovice 2015

- napsáno 6. března 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-basketbal-15-velka Ve čtvrtek 5. 3. 2015 se v Luhačovicích uskutečnil v rámci VSL turnaj v košíkové. Naši školu reprezentovali L. Kamenčák, O. Zvoníček, M. Králík, J. Vilímek, T. Pjajko, D. Fojtík (všichni 9. ročník) a J. Spáčil, J. Vítek (oba 8. ročník). Letos se nám podařilo uhrát 2. místo, což se v této disciplíně řadí na jedno z našich nejlepších umístění! A velmi důležité je, že nás tento výsledek posunul na průběžné 1. místo v celkové tabulce Valašské sportovní ligy. VSL pokračuje velmi nabitým programem v dubnu – odbíjená dívek, kopaná chlapců a McDonalds Cup 2.-3. a 4.-5. ročník...... Ve hře je tedy ještě spousta bodů, ale věříme, že pozici v horních částech tabulky se nám podaří udržet. Děkuji reprezentantům a podpoře vedení naší školy. 

                         Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „Košíková - Luhačovice 2015” již byla zobrazena 665x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg