Kouzelník ve ŠD

- napsáno 16. února 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7772-velka

V pátek před jarními prázdninami navštívilo školní družinu kouzelnické „Duo Waldini“. Velkým překvapením  bylo objevení živé hrdličky a živého králíčka. Kouzelník skvěle manipuloval s kartami a zval si k sobě děti, se kterými spolupracoval a předváděl kouzelnické triky. Humor se střídal s napětím. Všichni jsme prožili nevšední podívanou a představení sklidilo velký úspěch.
                                     Hana Bartošová

zpráva „Kouzelník ve ŠD” již byla zobrazena 289x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel