Kouzelník ve ŠD

- napsáno 16. února 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7772-velka

V pátek před jarními prázdninami navštívilo školní družinu kouzelnické „Duo Waldini“. Velkým překvapením  bylo objevení živé hrdličky a živého králíčka. Kouzelník skvěle manipuloval s kartami a zval si k sobě děti, se kterými spolupracoval a předváděl kouzelnické triky. Humor se střídal s napětím. Všichni jsme prožili nevšední podívanou a představení sklidilo velký úspěch.
                                     Hana Bartošová

zpráva „Kouzelník ve ŠD” již byla zobrazena 165x