Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017

- napsáno 6. června 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-2-114

Mladí zdravotníci i v krajském kole ukázali, že poskytnout první pomoc jim nečiní problém a v konkurenci 9 nejlepších družstev ze Zlínského a Jihomoravského kraje se hlídka mladších žáků ve složení Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Eliška Kozubíková, Andrea Holbová a Karolína Kučerová umístila na 3. místě. Hlídka starších žáků ve složení Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Ivana Šerá, Anežka Hrnčiříková a Adéla Bačová zvítězila a postoupila do republikového kola, které se koná 16.–17. 6. v Havlíčkově Brodě.

Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

zpráva „Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 200x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.