ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017

- napsáno 6. června 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-2-114

Mladí zdravotníci i v krajském kole ukázali, že poskytnout první pomoc jim nečiní problém a v konkurenci 9 nejlepších družstev ze Zlínského a Jihomoravského kraje se hlídka mladších žáků ve složení Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Eliška Kozubíková, Andrea Holbová a Karolína Kučerová umístila na 3. místě. Hlídka starších žáků ve složení Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Ivana Šerá, Anežka Hrnčiříková a Adéla Bačová zvítězila a postoupila do republikového kola, které se koná 16.–17. 6. v Havlíčkově Brodě.

                                                              Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 322x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg