Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017

- napsáno 6. června 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-2-114

Mladí zdravotníci i v krajském kole ukázali, že poskytnout první pomoc jim nečiní problém a v konkurenci 9 nejlepších družstev ze Zlínského a Jihomoravského kraje se hlídka mladších žáků ve složení Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Eliška Kozubíková, Andrea Holbová a Karolína Kučerová umístila na 3. místě. Hlídka starších žáků ve složení Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Ivana Šerá, Anežka Hrnčiříková a Adéla Bačová zvítězila a postoupila do republikového kola, které se koná 16.–17. 6. v Havlíčkově Brodě.

Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

zpráva „Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 149x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.