Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017

- napsáno 6. června 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-2-114

Mladí zdravotníci i v krajském kole ukázali, že poskytnout první pomoc jim nečiní problém a v konkurenci 9 nejlepších družstev ze Zlínského a Jihomoravského kraje se hlídka mladších žáků ve složení Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Eliška Kozubíková, Andrea Holbová a Karolína Kučerová umístila na 3. místě. Hlídka starších žáků ve složení Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Ivana Šerá, Anežka Hrnčiříková a Adéla Bačová zvítězila a postoupila do republikového kola, které se koná 16.–17. 6. v Havlíčkově Brodě.

Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

zpráva „Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 266x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.