Krtek a jeho kamarádi 2015

- napsáno 29. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-352-360Asi všechny děti znají roztomilou postavičku z dětských knížek – Krtečka. V úterý 28.4.2015 jsme připravili pro žáky  1. a 2. třídy kvíz Krtek a jeho kamarádi. Děti nejdříve poskládaly z dílků obrázek Krtečka, a pak řešily úkoly kvízu jako pexeso, odkrývání obrázku, poznávání ilustrací Z. Milera, doplňování neúplných vět podle vystavených knížek, apod.

Všichni si společně  při řešení pomáhali a prožili společně příjemné chvíle. Na závěr  byli odměněni omalovánkou a pohádkou Krtek a kalhotky.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Krtek a jeho kamarádi 2015” již byla zobrazena 492x