Krtek a jeho kamarádi 2016

- napsáno 14. dubna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1827-velka

Asi všechny děti znají roztomilou postavičku z dětských knížek – Krtečka. Ve čtvrtek 14.4.2016 jsme připravili pro žáky 1. třídy kvíz Krtek a jeho kamarádi. Nejdříve děti shlédly pohádku Krtek a kalhotky, pak řešily úkoly interaktivního kvízu pexeso, odkrývání obrázku, poznávání ilustrací Zdeňka Milera, doplňování neúplných vět podle vystavených knížek apod. Na závěr prvňáčci poskládali z dílků obrázky Krtečka. Všichni si společně při řešení pomáhali a prožili společně příjemné chvíle.

Mgr. Dana Černíčková

zpráva „Krtek a jeho kamarádi 2016” již byla zobrazena 362x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.