ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Krtek a jeho kamarádi 2016

- napsáno 14. dubna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1827-velka

Asi všechny děti znají roztomilou postavičku z dětských knížek – Krtečka. Ve čtvrtek 14.4.2016 jsme připravili pro žáky 1. třídy kvíz Krtek a jeho kamarádi. Nejdříve děti shlédly pohádku Krtek a kalhotky, pak řešily úkoly interaktivního kvízu pexeso, odkrývání obrázku, poznávání ilustrací Zdeňka Milera, doplňování neúplných vět podle vystavených knížek apod. Na závěr prvňáčci poskládali z dílků obrázky Krtečka. Všichni si společně při řešení pomáhali a prožili společně příjemné chvíle.

Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Krtek a jeho kamarádi 2016” již byla zobrazena 386x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg