ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Krtek a jeho kamarádi v 1. třídě

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-0281

Prvňáčci milují roztomilou postavičku z dětských knížek – Krtečka. V pátek 18.11.2016 si vyzkoušeli, co všechno o něm a jeho kamarádech ví. Pokusili se vyřešit kvíz „Krtek a jeho kamarádi“. Nejdříve poskládali z dílků obrázek Krtečka, a pak řešili úkoly kvízu – pexeso, odkrývali obrázek, poznávali ilustrace Z. Milera, doplňovali neúplné věty podle vystavených knížek, apod. Protože byli šikovní a hodně se snažili, byli odměněni omalovánkou a pohádkou z DVD Krtek a kalhotky.

                                                         Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

                                

zpráva „Krtek a jeho kamarádi v 1. třídě” již byla zobrazena 463x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg