Krtek a jeho kamarádi v 1. třídě

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-0281

Prvňáčci milují roztomilou postavičku z dětských knížek – Krtečka. V pátek 18.11.2016 si vyzkoušeli, co všechno o něm a jeho kamarádech ví. Pokusili se vyřešit kvíz „Krtek a jeho kamarádi“. Nejdříve poskládali z dílků obrázek Krtečka, a pak řešili úkoly kvízu – pexeso, odkrývali obrázek, poznávali ilustrace Z. Milera, doplňovali neúplné věty podle vystavených knížek, apod. Protože byli šikovní a hodně se snažili, byli odměněni omalovánkou a pohádkou z DVD Krtek a kalhotky.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Krtek a jeho kamarádi v 1. třídě” již byla zobrazena 331x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.