Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ

- napsáno 11. října 2015 v kategorii autorem Mgr. Zdenka Vargová

skola-003-935

V pátek  2.10.2015  si žáci 3. třídy  vyzkoušeli svoje znalosti o Štítné nad Vláří. Družstva chlapců a děvčat musela odpovídat na  kvízové otázky. Vědomosti byly velice vyrovnané. Nakonec přece jen zvítězilo družstvo děvčat.

V úterý  6.10.2015  jsme dostali pozvání k návštěvě Obecního úřadu ve Štítné nad Vláří. Přivítala nás paní místostarostka Mgr. Jana Machučová. Vysvětlila dětem práci všech zaměstnanců obecního úřadu. Navštívili jsme panu starostu Ing. Václav Strnada  a  další pracoviště.

Na závěr děti odpovídaly na kontrolní otázky o ceny. Nikdo  však neodcházel s prázdnou, všichni dostali suvenýry. Děkujeme všem zaměstnancům za zajímavou a příjemnou exkurzi.

zpráva „Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ” již byla zobrazena 699x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.