ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ

- napsáno 11. října 2015 v kategorii autorem Mgr. Zdenka Vargová

skola-003-935

V pátek  2.10.2015  si žáci 3. třídy  vyzkoušeli svoje znalosti o Štítné nad Vláří. Družstva chlapců a děvčat musela odpovídat na  kvízové otázky. Vědomosti byly velice vyrovnané. Nakonec přece jen zvítězilo družstvo děvčat.

V úterý  6.10.2015  jsme dostali pozvání k návštěvě Obecního úřadu ve Štítné nad Vláří. Přivítala nás paní místostarostka Mgr. Jana Machučová. Vysvětlila dětem práci všech zaměstnanců obecního úřadu. Navštívili jsme panu starostu Ing. Václav Strnada  a  další pracoviště.

Na závěr děti odpovídaly na kontrolní otázky o ceny. Nikdo  však neodcházel s prázdnou, všichni dostali suvenýry. Děkujeme všem zaměstnancům za zajímavou a příjemnou exkurzi.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ” již byla zobrazena 735x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg