Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ

- napsáno 11. října 2015 v kategorii autorem Mgr. Zdenka Vargová

skola-003-935

V pátek  2.10.2015  si žáci 3. třídy  vyzkoušeli svoje znalosti o Štítné nad Vláří. Družstva chlapců a děvčat musela odpovídat na  kvízové otázky. Vědomosti byly velice vyrovnané. Nakonec přece jen zvítězilo družstvo děvčat.

V úterý  6.10.2015  jsme dostali pozvání k návštěvě Obecního úřadu ve Štítné nad Vláří. Přivítala nás paní místostarostka Mgr. Jana Machučová. Vysvětlila dětem práci všech zaměstnanců obecního úřadu. Navštívili jsme panu starostu Ing. Václav Strnada  a  další pracoviště.

Na závěr děti odpovídaly na kontrolní otázky o ceny. Nikdo  však neodcházel s prázdnou, všichni dostali suvenýry. Děkujeme všem zaměstnancům za zajímavou a příjemnou exkurzi.

zpráva „Kvíz "Co víš o své obci" a exkurze na OÚ” již byla zobrazena 578x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.