ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Logické hry a hrátky - 2017

- napsáno 8. června 2017 v kategorii Školní družina autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3729-velka

V úterý 6. června strávily děti svůj volný čas ve školní družině u řešení logických her. Soutěž probíhala na 3 stanovištích –  děti skládaly puzzle, hledaly shodné obrázky, poznávaly různé tvary, řešily zajímavé úkoly.

Soutěže se zúčastnily děti 1.- 3. ročníku. Nejúspěšnější řešitelé byli odměněni drobnými cenami.

                                                   Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Logické hry a hrátky - 2017” již byla zobrazena 369x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg