Logické hry a hrátky ve ŠD 2015

- napsáno 25. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sd-logicke-hry-a-hratky-15-velka

V pondělí 25. května strávily děti svůj volný čas ve školní družině u řešení logických her. Soutěž probíhala na 3 stanovištích –  děti skládaly puzzle, hledaly

shodné obrázky, řešily zajímavé úkoly… Soutěže se zúčastnily děti 1.-5. ročníku. Nejúspěšnější řešitelé byli odměněni drobnými cenami.

Hana Bartošová

zpráva „Logické hry a hrátky ve ŠD 2015” již byla zobrazena 664x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.