LVK 2015

- napsáno 16. února 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

lvvk-15-velka

Minulý týden jsme od pondělí 9. 2. do pátku 13. 2. 2015 zorganizovali pro žáky 7. a 8. ročníku lyžařský výcvikový kurz. V pondělí a v úterý jsme začali s nácvikem prvních dovedností na lyžařském svahu ve Štítné. Ve středu a ve čtvrtek jsme vyjeli do Velkých Karlovic.

Na sjezdovce „U Bambuchů“ jsme se nejprve naučili jezdit na kotvě. Všichni zvládli nejen nový vlek, ale i náročnější a delší svah. Kurz jsme již tradičně zakončili pátečními závody ve slalomu a karnevalem na lyžích na vleku ve Štítné.

Žáci byli velmi spokojeni, všichni nelyžaři se stali lyžaři a věříme, že většina žáků se bude snažit v lyžování pokračovat.

Vítězové závodů:

Kategorie chlapci:

1. Tomáš Krupík (8. třída)
  2. Daniel Dulka (7.A)
  3. Pavel Juřenčák (7.A)
Kategorie dívky:
  1. Denisa Hnaníčková (7.A)
  2. Kateřina Škubníková (7.A)
  3. Kateřina Hnilová (8. třída)

Naděžda Hnaníčková, vedoucí LVK

zpráva „LVK 2015” již byla zobrazena 884x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.