ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

LVK 2015

- napsáno 16. února 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

lvvk-15-velka

Minulý týden jsme od pondělí 9. 2. do pátku 13. 2. 2015 zorganizovali pro žáky 7. a 8. ročníku lyžařský výcvikový kurz. V pondělí a v úterý jsme začali s nácvikem prvních dovedností na lyžařském svahu ve Štítné. Ve středu a ve čtvrtek jsme vyjeli do Velkých Karlovic.

Na sjezdovce „U Bambuchů“ jsme se nejprve naučili jezdit na kotvě. Všichni zvládli nejen nový vlek, ale i náročnější a delší svah. Kurz jsme již tradičně zakončili pátečními závody ve slalomu a karnevalem na lyžích na vleku ve Štítné. 

Žáci byli velmi spokojeni, všichni nelyžaři se stali lyžaři a věříme, že většina žáků se bude snažit v lyžování pokračovat. 

Vítězové závodů:

Kategorie chlapci:

  1. Tomáš Krupík (8. třída)
  2. Daniel Dulka (7.A)
  3. Pavel Juřenčák (7.A)
Kategorie dívky:
  1. Denisa Hnaníčková (7.A)
  2. Kateřina Škubníková (7.A)
  3. Kateřina Hnilová (8. třída)

Naděžda Hnaníčková, vedoucí LVK

→ přejít na fotogalerii

zpráva „LVK 2015” již byla zobrazena 953x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg