LVVK 2016 - Ski Areál Troják

- napsáno 22. února 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-velka

Ve dnech 15. – 19. 2. 2016 se žáci 7. ročníku zúčastnili lyžařského kurzu. V pondělí ráno jsme se všichni sešli před školou a v sedm hodin vyrazili směr Hostýnské vrchy… Po příjezdu na místo a rychlém ubytování jsme už natěšení v plné výzbroji nastoupili na svah. Po krátkém rozdělení do výkonnostních skupin mohl začít náš výcvik. Zde musím pochválit všechny zúčastněné žáky, kteří nás každým dnem překvapovali zlepšujícími se výkony!

Náročný týden jsme si ve středu zpestřili  relaxací v bazénu a oddechovým večerním lyžováním.  Díky večerním přednáškám jsme se také zdokonalovali v lyžařské teorii (bezpečnost na svazích, lyžařská výzbroj a výstroj, typy sjezdovek atd.).  Nouze samozřejmě nebyla ani o zábavu – humorné scénky připravené našimi sedmáky ve středu nebo čtvrteční diskotéka. Nemůžu určitě zapomenout na karneval v pátek, který zde místní zažili vůbec poprvé!

No a o lyžařském umu nás žáci přesvědčili v závodech ve slalomu, který zvládli úplně všichni!!!

Velmi spokojeni jsme byli také se zázemím na svahu a skvělým ubytováním. V pátek v odpoledních hodinách jsme unaveni  a s úsměvem na tvářích dorazili zpět do Štítné nad Vláří. A právě ten úsměv snad je důkazem, že jsme strávili hezký lyžařský týden!!!

Mgr. Naděžda Hnaníčková a Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „LVVK 2016 - Ski Areál Troják” již byla zobrazena 572x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy