ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

LVVK 2016 - Ski Areál Troják

- napsáno 22. února 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-velka

Ve dnech 15. – 19. 2. 2016 se žáci 7. ročníku zúčastnili lyžařského kurzu. V pondělí ráno jsme se všichni sešli před školou a v sedm hodin vyrazili směr Hostýnské vrchy… Po příjezdu na místo a rychlém ubytování jsme už natěšení v plné výzbroji nastoupili na svah. Po krátkém rozdělení do výkonnostních skupin mohl začít náš výcvik. Zde musím pochválit všechny zúčastněné žáky, kteří nás každým dnem překvapovali zlepšujícími se výkony! 

Náročný týden jsme si ve středu zpestřili  relaxací v bazénu a oddechovým večerním lyžováním.  Díky večerním přednáškám jsme se také zdokonalovali v lyžařské teorii (bezpečnost na svazích, lyžařská výzbroj a výstroj, typy sjezdovek atd.).  Nouze samozřejmě nebyla ani o zábavu – humorné scénky připravené našimi sedmáky ve středu nebo čtvrteční diskotéka. Nemůžu určitě zapomenout na karneval v pátek, který zde místní zažili vůbec poprvé!

No a o lyžařském umu nás žáci přesvědčili v závodech ve slalomu, který zvládli úplně všichni!!!

Velmi spokojeni jsme byli také se zázemím na svahu a skvělým ubytováním. V pátek v odpoledních hodinách jsme unaveni  a s úsměvem na tvářích dorazili zpět do Štítné nad Vláří. A právě ten úsměv snad je důkazem, že jsme strávili hezký lyžařský týden!!!

Mgr. Naděžda Hnaníčková a Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „LVVK 2016 - Ski Areál Troják” již byla zobrazena 680x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg