Maluj a buď blíž přírodě

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

koncert-001

Žáci 3. třídy se zapojili do celostátní výtvarné soutěže MALUJ  A  BUĎ  BLÍŽ PŘÍRODĚ  2017.

Společně s  paní učitelkou Jarmilou Jankových vybrali nejlepší díla a zaslali je do Prahy. Porotu zaujala práce Kateřiny Matúšů, která ve své kategorii  získala 3. místo. Od organizátorů jsme jí předali diplom a dárečky. Katce srdečně blahopřejeme.

zpráva „Maluj a buď blíž přírodě” již byla zobrazena 192x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.