ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Maluj a buď blíž přírodě

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

koncert-001

Žáci 3. třídy se zapojili do celostátní výtvarné soutěže MALUJ  A  BUĎ  BLÍŽ PŘÍRODĚ  2017.

Společně s  paní učitelkou Jarmilou Jankových vybrali nejlepší díla a zaslali je do Prahy. Porotu zaujala práce Kateřiny Matúšů, která ve své kategorii  získala 3. místo. Od organizátorů jsme jí předali diplom a dárečky. Katce srdečně blahopřejeme. 

 

 

zpráva „Maluj a buď blíž přírodě” již byla zobrazena 184x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

18.10.2018
Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg