Maluj a buď blíž přírodě

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

koncert-001

Žáci 3. třídy se zapojili do celostátní výtvarné soutěže MALUJ  A  BUĎ  BLÍŽ PŘÍRODĚ  2017.

Společně s  paní učitelkou Jarmilou Jankových vybrali nejlepší díla a zaslali je do Prahy. Porotu zaujala práce Kateřiny Matúšů, která ve své kategorii  získala 3. místo. Od organizátorů jsme jí předali diplom a dárečky. Katce srdečně blahopřejeme.

zpráva „Maluj a buď blíž přírodě” již byla zobrazena 184x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.