Máš rád přírodu 2015

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-292

Minulý týden si žáci 1. stupně připomněli  Den Země. Každá třída řešila podle svých znalostí  úkoly  s ekologickou tématikou v matematice, českém jazyce, prvouce a přírodovědě. Ve výtvarné výchově nakreslili, jak se lidé chovají k přírodě. V interaktivní učebně plnili úkoly výukového programu Tonda – obal. Na závěr si někteří zahráli  kvíz „Máš rád přírodu?“

Žáci si uvědomují, jak je důležité třídit odpad a chránit naši planetu. I proto naše škola patří do týmu Eko-škol.

Zdenka Vargová

zpráva „Máš rád přírodu 2015” již byla zobrazena 393x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy