ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Máš rád přírodu 2015

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-292

Minulý týden si žáci 1. stupně připomněli  Den Země. Každá třída řešila podle svých znalostí  úkoly  s ekologickou tématikou v matematice, českém jazyce, prvouce a přírodovědě. Ve výtvarné výchově nakreslili, jak se lidé chovají k přírodě. V interaktivní učebně plnili úkoly výukového programu Tonda – obal. Na závěr si někteří zahráli  kvíz „Máš rád přírodu?“

Žáci si uvědomují, jak je důležité třídit odpad a chránit naši planetu. I proto naše škola patří do týmu Eko-škol.

Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Máš rád přírodu 2015” již byla zobrazena 515x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg