Máš rád přírodu 2015

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-292

Minulý týden si žáci 1. stupně připomněli  Den Země. Každá třída řešila podle svých znalostí  úkoly  s ekologickou tématikou v matematice, českém jazyce, prvouce a přírodovědě. Ve výtvarné výchově nakreslili, jak se lidé chovají k přírodě. V interaktivní učebně plnili úkoly výukového programu Tonda – obal. Na závěr si někteří zahráli  kvíz „Máš rád přírodu?“

Žáci si uvědomují, jak je důležité třídit odpad a chránit naši planetu. I proto naše škola patří do týmu Eko-škol.

Zdenka Vargová

zpráva „Máš rád přírodu 2015” již byla zobrazena 545x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.