ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Máš rád přírodu 2016

- napsáno 3. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mas-rad-prirodu-010-330

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 jsme pro žáky 2. a 3. třídy připravili kvíz „Máš rád přírodu?“ Nejdřív jsme si vysvětlili, proč musíme chránit přírodu a jakým způsobem. Po krátkém videu o znečišťování naší planety žáci hravě řešili na interaktivní tabuli problém s tříděním odpadu.

A protože rádi soutěží, poměřili si své znalosti v kvízu. Museli řešit úkoly ve třech oblastech: ochrana životního prostředí, lesní společenstvo a vodstvo. Obě soutěžící skupiny se snažily, společně si pomáhaly, takže výsledky byly vyrovnané. Po hodnocení a pochvale dostali soutěžící omalovánku.

                                                     Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Máš rád přírodu 2016” již byla zobrazena 461x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg