Máš rád přírodu 2016

- napsáno 3. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mas-rad-prirodu-010-330

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 jsme pro žáky 2. a 3. třídy připravili kvíz „Máš rád přírodu?“ Nejdřív jsme si vysvětlili, proč musíme chránit přírodu a jakým způsobem. Po krátkém videu o znečišťování naší planety žáci hravě řešili na interaktivní tabuli problém s tříděním odpadu.

A protože rádi soutěží, poměřili si své znalosti v kvízu. Museli řešit úkoly ve třech oblastech: ochrana životního prostředí, lesní společenstvo a vodstvo. Obě soutěžící skupiny se snažily, společně si pomáhaly, takže výsledky byly vyrovnané. Po hodnocení a pochvale dostali soutěžící omalovánku.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Máš rád přírodu 2016” již byla zobrazena 356x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.