Máš rád přírodu 2016

- napsáno 3. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mas-rad-prirodu-010-330

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 jsme pro žáky 2. a 3. třídy připravili kvíz „Máš rád přírodu?“ Nejdřív jsme si vysvětlili, proč musíme chránit přírodu a jakým způsobem. Po krátkém videu o znečišťování naší planety žáci hravě řešili na interaktivní tabuli problém s tříděním odpadu.

A protože rádi soutěží, poměřili si své znalosti v kvízu. Museli řešit úkoly ve třech oblastech: ochrana životního prostředí, lesní společenstvo a vodstvo. Obě soutěžící skupiny se snažily, společně si pomáhaly, takže výsledky byly vyrovnané. Po hodnocení a pochvale dostali soutěžící omalovánku.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Máš rád přírodu 2016” již byla zobrazena 215x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy