Maškarní karneval ve školní družině 2016

- napsáno 21. ledna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

karneval-v-sd-16-velka

Ve středu 20. ledna 2016 si děti společně s vychovatelkami připravily ve školní družině „Maškarní karneval“. Obdivovali jsme princezny, rytíře, čarodějnice, víly a jiné strašidelné i pohádkové masky. Průvod masek vystřídaly soutěže a taneční disco. Zábavné odpoledne se dětem líbilo.

Hana Bartošová

zpráva „Maškarní karneval ve školní družině 2016” již byla zobrazena 480x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.