Mažoretky ve Valašských Kloboukách

- napsáno 28. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mazoretky-17-velka

Dne 25. 3. 2017 se děvčata , která navštěvují kroužek mažoretek, zúčastnila ve Valašských Kloboukách soutěže “ O Valašský Klobúk“. Bylo zde k vidění několik tanečních stylů a skupin místních i z jiných měst. Celou soutěž hodnotila porota složená z odborníků a lektorů tance. Naše holky si soutěž velice užily, do vystoupení daly veškerou energii a nadšení pro tanec. I když se neumístily na předních místech, byl to pro ně nevšední zážitek a nová zkušenost . Všem děkuji za píli a těším se na další společné akce.

Vedoucí kroužku: Klára Trčková

zpráva „Mažoretky ve Valašských Kloboukách” již byla zobrazena 174x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.