ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mažoretky ve Valašských Kloboukách

- napsáno 28. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mazoretky-17-velka

Dne 25. 3. 2017 se děvčata , která navštěvují kroužek mažoretek, zúčastnila ve Valašských Kloboukách soutěže “ O Valašský Klobúk“. Bylo zde k vidění několik tanečních stylů a skupin místních i z jiných měst. Celou soutěž hodnotila porota složená z odborníků a lektorů tance. Naše holky si soutěž velice užily, do vystoupení daly veškerou energii a nadšení pro tanec. I když se neumístily na předních místech, byl to pro ně nevšední zážitek a nová zkušenost . Všem děkuji za píli a těším se na další společné akce.

                                                      Vedoucí kroužku: Klára Trčková

zpráva „Mažoretky ve Valašských Kloboukách” již byla zobrazena 328x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg