ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mc Donalds Cup - 1.-3. ročník

- napsáno 26. dubna 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4989-velka

Naši nejmladší fotbalisté dokázali zvítězit v dalším kole VSL, které se konalo ve Štítné. Věříme, že stejně dobře si povedou i v okresním finále 13. 5. v Bylnici. Děkujeme chlapcům za skvělou reprezentaci školy!

                                                                Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Mc Donalds Cup - 1.-3. ročník” již byla zobrazena 455x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg