ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mc Donalds Cup 2018 - okresní finále

- napsáno 4. května 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9954-velka

Naši fotbalisté bojovali v Bylnici o postup do krajského kola Mc Donaldś CUPu. Nejmenší skončili na šestém místě, ale starší žáci přišli o postup až v závěrečném penaltovém rozstřelu. Celkové druhé místo je ale určitě vynikající výsledek. Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci naší školy!

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Mc Donalds Cup 2018 - okresní finále” již byla zobrazena 311x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg