ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mezinárodní volejbalový turnaj

- napsáno 7. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8357-velka

Dne 3.6.2016 se náš dívčí volejbalový tým zúčastnil Mezinárodního volejbalového turnaje, který pořádala volejbalová Základní škola Okružní Zlín. Tento turnaj byl odměnou za celoroční volejbalovou sezónu. Našimi soupeřkami byly dívky již zmiňovaného Zlína, které měly dva týmy a dále dívky z Rožnova pod Radhoštěm a Polska. 

                                                                                                                          

První zápas jsme zahájily s Rožnovem. Byl to velmi vyrovnaný zápas a skončil 1:1 na sety a stejné skóre 22:25 a 25:22. Druhý zápas jsme začaly ze zlínským áčkem. Hrály jsme opravdu vyrovnaně, ale zlínské zkušenosti se projevily a my jsme prohrály. Výborně jsme hrály i s Polkami a zlínským béčkem, ale bohužel jsme oba zápasy prohrály. Všechny zápasy jsme odedřely a bojovaly jsme do posledních sil, škoda jen, že jsme toho nevyhrály víc. Musím pochválit všechny holky, protože hrály skvěle a bojovaly. Chci také poděkovat paní učitelce Nadi Hnaníčkové za její ochotu jet s námi na turnaj, dále za její rady a pomoc a hlavně trpělivost. Holkám přeji do budoucna hodně volejbalových úspěchů. 

Kateřina Hnilová, 9. ročník

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Mezinárodní volejbalový turnaj” již byla zobrazena 557x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg