Mikuláš ve škole 2017

- napsáno 6. prosince 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4338-velka

Každý rok 6. prosince navštěvuje naši školu Mikuláš se svou družinou – anděly a čerty. Těší nás, že pochválených žáčků bylo více než těch pokáraných a nadílku tak dostaly všechny děti. Celá mikulášská družina pak navštívila i MŠ ve Štítné, místní obchody, nebála se zajít ani na OÚ a svou pouť ukončila ve školní jídelně.

zpráva „Mikuláš ve škole 2017” již byla zobrazena 81x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.