Mikuláš ve škole

- napsáno 6. prosince 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2777-velka

I letos navštívil třídy na 1. stupni Mikuláš se svou družinou – andělem a čerty. Nezbedné žáčky pokáral a vzorné pochválil. Mikulášskou nadílku však přinesl všem dětem.

zpráva „Mikuláš ve škole” již byla zobrazena 363x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel