ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mikulášská laťka ve Slavičíně

- napsáno 10. prosince 2014 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mikul-latka-slavicin-14-velkaNejlepší závodníci školního kola ve skoku vysokém nás reprezentovali v dalším ročníku Mikulášské laťky ve Slavičíně. Soutěže se účastnilo šest škol. V každé kategorii bylo minimálně 20 účastníků. Naši skokané potvrdili skvělou formu a všichni tři se dostali na stupně vítězů. Denisa Hnaníčková skočila 134 cm a zvítězila. Patrik Malaník si osobním rekordem 144 cm vyskákal 3. místo a Ondřej Zvoníček potvrdil svoji skvělou formu a výkonem 169 cm také zvítězil. Děkuji všem za skvělou reprezentaci naší školy.

                                                                          Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Mikulášská laťka ve Slavičíně” již byla zobrazena 915x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč. 

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg