ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mikulášská laťka ve Štítné

- napsáno 7. prosince 2009 v kategorii Sport autorem Mgr. Josef Hnaníček

zs-stitna-2009-mikulasska-latka-stitna-02-uvod I letos jsme na naší základní škole ve Štítné nad Vláří uspořádali tradiční závody ve skoku vysokém. Posunuli jsme je z vánočního období proto, abychom mohli vyslat naše nejlepší závodníky na závody pořádané v tomto období okolními školami.

V letošním roce byla úroveň opět velmi vysoká a podařilo se zlepšit rekord dívek ve 2. ročníku, když Pavla Illková překonala laťku ve výšce 102 cm. Mezi nejhodnotnější výkony patřil výkon J. Gabrišové 152 cm, kterým jen o 2 cm zaostala za letitým rekordem G. Orechovské (154 cm z roku 1988). O další hodnotný výkon se postaral F. Vaculík, který ač postavou nejmenší, dokázal překonat laťku ve  výšce 163 cm. (Tady drží rekord školy P. Matušinec, který v roce 1991 překonal 171 cm.)

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Mikulášská laťka ve Štítné” již byla zobrazena 1145x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg