MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2016

- napsáno 26. května 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1650-velka

Jako každý rok i letos proběhla ve školní družině soutěž  o nejsympatičtější děvčátko – „MISS ŠD“.
Soutěžilo 8 děvčat, která se představila, připravila si volnou disciplinu a na závěr odpovídala na připravené otázky.
Porota měla těžký úkol, aby vybrala tu nejlepší. MISS ŠD 2016 se stala Vanda Miklasová ze 2. třídy, druhé místo obsadila Tamara Bartozelová ze 3. třídy a  třetí místo vybojovala Šárka Kantnerová z 1. třídy.

Hana Bartošová

zpráva „MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2016” již byla zobrazena 298x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel