MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2016

- napsáno 26. května 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1650-velka

Jako každý rok i letos proběhla ve školní družině soutěž  o nejsympatičtější děvčátko – „MISS ŠD“.
Soutěžilo 8 děvčat, která se představila, připravila si volnou disciplinu a na závěr odpovídala na připravené otázky.
Porota měla těžký úkol, aby vybrala tu nejlepší. MISS ŠD 2016 se stala Vanda Miklasová ze 2. třídy, druhé místo obsadila Tamara Bartozelová ze 3. třídy a  třetí místo vybojovala Šárka Kantnerová z 1. třídy.

Hana Bartošová

zpráva „MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2016” již byla zobrazena 266x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.