MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2017

- napsáno 25. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5264-velka

Jako každý rok i letos proběhla ve školní družině soutěž  o nejsympatičtější děvčátko – „MISS ŠD“.
Soutěžilo 13 děvčat, která se představila a připravila si volnou disciplinu.
Porota měla těžký úkol, aby vybrala tu nejlepší. MISS ŠD 2017 se stala Kačka Šuráňová z 5. třídy, druhé místo obsadila Alena Miklasová ze 4. třídy, třetí místo vybojovala Nela Bartošová ze 4. třídy MISS SYMPATIE získala Anička Kolínková ze 4. třídy.

Hana Bartošová

zpráva „MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2017” již byla zobrazena 202x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.