ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2017

- napsáno 25. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5264-velka

Jako každý rok i letos proběhla ve školní družině soutěž  o nejsympatičtější děvčátko – „MISS ŠD“.
Soutěžilo 13 děvčat, která se představila a připravila si volnou disciplinu.
Porota měla těžký úkol, aby vybrala tu nejlepší. MISS ŠD 2017 se stala Kačka Šuráňová z 5. třídy, druhé místo obsadila Alena Miklasová ze 4. třídy, třetí místo vybojovala Nela Bartošová ze 4. třídy MISS SYMPATIE získala Anička Kolínková ze 4. třídy.

                               Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA 2017” již byla zobrazena 245x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg