ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Mladý cyklista - Otrokovice

- napsáno 9. května 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-9963-velka

V pátek 4.5.2018 se členové dopravního kroužku zúčastnili okresního kola dopravní soutěže Mladý cyklista v Otrokovicích.

Soutěžili jsme v kategorii mladších družstev. Naši žáci (Andrea Holbová, Veronika Šuráňová, Vojta Pinďák a Radek Pinďák – všichni ze 6. třídy) získali počet bodů odpovídající 3. místu, díky malému rozdílu v počtu trestných bodů v dopravních testech však obsadili pěkné 4. místo. 

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

                                     Marie Hnilová

zpráva „Mladý cyklista - Otrokovice” již byla zobrazena 157x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg