Mladý cyklista - Otrokovice

- napsáno 9. května 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-9963-velka

V pátek 4.5.2018 se členové dopravního kroužku zúčastnili okresního kola dopravní soutěže Mladý cyklista v Otrokovicích.

Soutěžili jsme v kategorii mladších družstev. Naši žáci (Andrea Holbová, Veronika Šuráňová, Vojta Pinďák a Radek Pinďák – všichni ze 6. třídy) získali počet bodů odpovídající 3. místu, díky malému rozdílu v počtu trestných bodů v dopravních testech však obsadili pěkné 4. místo.

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

Marie Hnilová

zpráva „Mladý cyklista - Otrokovice” již byla zobrazena 18x