ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Jestřabí v HV

- napsáno 30. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2661-velka

V pondělí 30. 5. 2016 navštívili předškoláci z MŠ Jestřabí hodinu hudební výchovy. Zazpívali si zde písničku o zvířátkách, poslechli si hru na různé hudební nástroje v podání starších kamarádů z II. stupně ZŠ, zahráli si hru Na ptáčka, při níž byly využity nástroje Orffova instrumentáře. Na závěr předškoláci naučili naše žáky písničku Vejr. Všichni pracovali výborně a zaslouží si pochvalu.

                                                                 Mgr. Klára Nosková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Jestřabí v HV” již byla zobrazena 522x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg