Děti z Jestřabí v přírodopisu

- napsáno 24. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9039-velka

Ve čtvrtek 24. 5. 2018 navštívily naši školu děti z MŠ Jestřabí. V hodině přírodopisu pana učitele Šenkeříka se jejich staršími kamarády a průvodci stali žáci 8. třídy. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí ze života včel, pozorovaly včely pod mikroskopem, seznámily se s pomůckami, které včelaři používají. Stihly si i zahrát pexeso, složit puzzle a ochutnat med. Z hodiny odcházely se spoustou nových vědomostí a zážitků.

zpráva „Děti z Jestřabí v přírodopisu” již byla zobrazena 202x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

25.04.2019
Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020 najdete v záložce Základní škola/Dokumenty ke stažení.