ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Jestřabí v TV 2016

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-3189-velka

V pátek 17. 6. 2016 proběhla poslední z návštěv dětí z MŠ Jestřabí – děti se zúčastnily hodiny tělesné výchovy. Žákyně 9. třídy si děti rozdělily a každá se stala patronkou jednoho dítěte. Společně si zahrály hru na zvířátka. Potom si proběhly připravenou „opičí dráhu“, která se dětem zalíbila a chtěly si ji vyzkoušet několikrát. V další části hodiny děvčata předvedla některé z cviků ze sportovní gymnastiky – akrobacii, kladinu, přeskok i hrazdu. Děti měly možnost si vše vyzkoušet. Na závěr byly děti odměněny diplomem. Myslím, že se hodina dětem i děvčatům líbila.

                                                              Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Jestřabí v TV 2016” již byla zobrazena 352x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

23.04.2018
Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

20.04.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg