ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Jestřabí v TV 2016

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-3189-velka

V pátek 17. 6. 2016 proběhla poslední z návštěv dětí z MŠ Jestřabí – děti se zúčastnily hodiny tělesné výchovy. Žákyně 9. třídy si děti rozdělily a každá se stala patronkou jednoho dítěte. Společně si zahrály hru na zvířátka. Potom si proběhly připravenou „opičí dráhu“, která se dětem zalíbila a chtěly si ji vyzkoušet několikrát. V další části hodiny děvčata předvedla některé z cviků ze sportovní gymnastiky – akrobacii, kladinu, přeskok i hrazdu. Děti měly možnost si vše vyzkoušet. Na závěr byly děti odměněny diplomem. Myslím, že se hodina dětem i děvčatům líbila.

                                                              Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Jestřabí v TV 2016” již byla zobrazena 563x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg