MŠ Jestřabí v TV 2016

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3189-velka

V pátek 17. 6. 2016 proběhla poslední z návštěv dětí z MŠ Jestřabí – děti se zúčastnily hodiny tělesné výchovy. Žákyně 9. třídy si děti rozdělily a každá se stala patronkou jednoho dítěte. Společně si zahrály hru na zvířátka. Potom si proběhly připravenou „opičí dráhu“, která se dětem zalíbila a chtěly si ji vyzkoušet několikrát. V další části hodiny děvčata předvedla některé z cviků ze sportovní gymnastiky – akrobacii, kladinu, přeskok i hrazdu. Děti měly možnost si vše vyzkoušet. Na závěr byly děti odměněny diplomem. Myslím, že se hodina dětem i děvčatům líbila.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „MŠ Jestřabí v TV 2016” již byla zobrazena 431x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.