MŠ Jestřabí ve VV - 2017

- napsáno 15. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3838-671

Ve středu dne 14.6. 2017 se uskutečnila už 6. velmi příjemná návštěva dětí z MŠ Jestřabí v hodině výtvarné výchovy 7. ročníku.

Žáci 7. třídy si pro děti připravili překvapení – převlekli se za pohádkové postavičky a na pohádkové téma spolu také malovali. Ve dvojicích či trojicích malovali na plátna a pomocí temperových barev vytvářeli zajímavé obrázky. Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily společně hezké chvíle.

Zdeňka Miklasová

zpráva „MŠ Jestřabí ve VV - 2017” již byla zobrazena 359x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.