ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Jestřabí ve VV

- napsáno 9. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1808-675     V úterý 7.6. 2016 se uskutečnila již pátá návštěva dětí z MŠ Jestřabí v hodině výtvarné výchovy.

     Žáci  8.B pracovali společně s předškoláčky na téma „NEJOBLÍBENĚJŠÍ POHÁDKA“ . Ve dvojicích či trojicích malovali na plátna a pomocí akrylových barev vytvářeli zajímavé obrázky. Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily společně hezké chvíle.

    Věříme, že se za rok opět uvidíme.

Zdeňka Miklasová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Jestřabí ve VV” již byla zobrazena 499x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg