MŠ Jestřabí ve VV

- napsáno 9. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1808-675     V úterý 7.6. 2016 se uskutečnila již pátá návštěva dětí z MŠ Jestřabí v hodině výtvarné výchovy.

Žáci  8.B pracovali společně s předškoláčky na téma „NEJOBLÍBENĚJŠÍ POHÁDKA“ . Ve dvojicích či trojicích malovali na plátna a pomocí akrylových barev vytvářeli zajímavé obrázky. Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily společně hezké chvíle.

Věříme, že se za rok opět uvidíme.

Zdeňka Miklasová

zpráva „MŠ Jestřabí ve VV” již byla zobrazena 366x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.