MŠ Jestřabí ve výtvarné výchově

- napsáno 16. června 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Zdeňka Miklasová

img-8992-757

V pondělí  dne 15.6. 20125 se uskutečnila již čtvrtá návštěva dětí z MŠ Jestřabí v hodině výtvarné výchovy.

Žáci 6. ročníku pracovali společně s předškoláčky. Po krásném úvodním slově Alžběty Vilímkové začaly dvojice /trojice/ dětí pracovat na společném díle – na plátno pomocí papírových pásek a akrylových barev vytvářely zajímavé obrázky.  Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily společně hezké chvíle. Věříme , že se za rok opět uvidíme.

zpráva „MŠ Jestřabí ve výtvarné výchově” již byla zobrazena 595x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.