ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Jestřabí ve výtvarné výchově

- napsáno 16. června 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Zdeňka Miklasová

img-8992-757

V pondělí  dne 15.6. 20125 se uskutečnila již čtvrtá návštěva dětí z MŠ Jestřabí v hodině výtvarné výchovy.

Žáci 6. ročníku pracovali společně s předškoláčky. Po krásném úvodním slově Alžběty Vilímkové začaly dvojice /trojice/ dětí pracovat na společném díle – na plátno pomocí papírových pásek a akrylových barev vytvářely zajímavé obrázky.  Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily společně hezké chvíle. Věříme , že se za rok opět uvidíme.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Jestřabí ve výtvarné výchově” již byla zobrazena 642x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg