ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Štítná v hudební výchově

- napsáno 12. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

 

img-4915-velka

Ve středu 12. 4. 2017 navštívily děti z Mateřské školy ve Štítné nad Vláří žáky páté třídy v hodině hudební výchovy. Poslechly si písničky z pohádek v podání páťáků, zahrály si hudebně-pohybové rozpočítadlo na velikonoční koledu.  Vyzkoušely si hru na jednoduché dřevěné nástroje (řehtačky, drhla, ozvučná dřívka, vejce) a naučily se novou velikonoční píseň. Hodina se oběma stranám líbila a těšíme se na další setkání.

                                                                  Mgr. Klára Nosková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Štítná v hudební výchově” již byla zobrazena 486x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg