MŠ Štítná v hudební výchově

- napsáno 12. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4915-velka

Ve středu 12. 4. 2017 navštívily děti z Mateřské školy ve Štítné nad Vláří žáky páté třídy v hodině hudební výchovy. Poslechly si písničky z pohádek v podání páťáků, zahrály si hudebně-pohybové rozpočítadlo na velikonoční koledu.  Vyzkoušely si hru na jednoduché dřevěné nástroje (řehtačky, drhla, ozvučná dřívka, vejce) a naučily se novou velikonoční píseň. Hodina se oběma stranám líbila a těšíme se na další setkání.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „MŠ Štítná v hudební výchově” již byla zobrazena 401x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.