MŠ Štítná v hudební výchově

- napsáno 12. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4915-velka

Ve středu 12. 4. 2017 navštívily děti z Mateřské školy ve Štítné nad Vláří žáky páté třídy v hodině hudební výchovy. Poslechly si písničky z pohádek v podání páťáků, zahrály si hudebně-pohybové rozpočítadlo na velikonoční koledu.  Vyzkoušely si hru na jednoduché dřevěné nástroje (řehtačky, drhla, ozvučná dřívka, vejce) a naučily se novou velikonoční píseň. Hodina se oběma stranám líbila a těšíme se na další setkání.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „MŠ Štítná v hudební výchově” již byla zobrazena 236x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.