MŠ Štítná v tělesné výchově

- napsáno 25. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1631-velka

Ve středu 25. 5. 2016 navštívili 3. třídu budoucí školáci z MŠ ve Štítné nad Vláří. Přijali naše pozvání, aby si s námi zacvičili v tělocvičně. S přípravou a organizací pomáhala děvčata z 8. třídy. Děti se vzájemně představily, potom ve dvojicích hrály honěnou. Se staršími děvčaty si řádně protáhly tělo, aby zvládly úkoly, které na ně čekaly na sedmi stanovištích.

Při překonávání překážek jim pomáhali kamarádi – třeťáčci. Za každý úkol dostal každý malý kamarád ústřižek obrázku. Po splnění si poskládali obrázek krtečka. Protože byly děti moc šikovné a rychlé, zahrály si pohybovou hru s pohádkou „Červený a bílý“. Po tělesné výchově děti odcházely do mateřské školy s pocitem, že už tady mají kamarády. Všichni se na ně po prázdninách těšíme.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „MŠ Štítná v tělesné výchově” již byla zobrazena 419x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.