ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

MŠ Štítná v tělesné výchově

- napsáno 25. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1631-velka

Ve středu 25. 5. 2016 navštívili 3. třídu budoucí školáci z MŠ ve Štítné nad Vláří. Přijali naše pozvání, aby si s námi zacvičili v tělocvičně. S přípravou a organizací pomáhala děvčata z 8. třídy. Děti se vzájemně představily, potom ve dvojicích hrály honěnou. Se staršími děvčaty si řádně protáhly tělo, aby zvládly úkoly, které na ně čekaly na sedmi stanovištích.

Při překonávání překážek jim pomáhali kamarádi – třeťáčci. Za každý úkol dostal každý malý kamarád ústřižek obrázku. Po splnění si poskládali obrázek krtečka. Protože byly děti moc šikovné a rychlé, zahrály si pohybovou hru s pohádkou „Červený a bílý“. Po tělesné výchově děti odcházely do mateřské školy s pocitem, že už tady mají kamarády. Všichni se na ně po prázdninách těšíme.

                                                           Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „MŠ Štítná v tělesné výchově” již byla zobrazena 520x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg