MŠ Štítná v tělesné výchově

- napsáno 25. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1631-velka

Ve středu 25. 5. 2016 navštívili 3. třídu budoucí školáci z MŠ ve Štítné nad Vláří. Přijali naše pozvání, aby si s námi zacvičili v tělocvičně. S přípravou a organizací pomáhala děvčata z 8. třídy. Děti se vzájemně představily, potom ve dvojicích hrály honěnou. Se staršími děvčaty si řádně protáhly tělo, aby zvládly úkoly, které na ně čekaly na sedmi stanovištích.

Při překonávání překážek jim pomáhali kamarádi – třeťáčci. Za každý úkol dostal každý malý kamarád ústřižek obrázku. Po splnění si poskládali obrázek krtečka. Protože byly děti moc šikovné a rychlé, zahrály si pohybovou hru s pohádkou „Červený a bílý“. Po tělesné výchově děti odcházely do mateřské školy s pocitem, že už tady mají kamarády. Všichni se na ně po prázdninách těšíme.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „MŠ Štítná v tělesné výchově” již byla zobrazena 394x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.