MŠ Štítná ve vyučování

- napsáno 22. dubna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zpevacci-054-450

Ve středu 20.4.2016 jsme měli milou návštěvu. Přišly nejstarší děti z MŠ ve Štítné nad Vláří.

U interaktivní tabule jsme si povídali o přírodě, o zvířátkách. Společně si vyzkoušeli kvíz o přírodě, úspěšně řešili hádanky. Byli šikovní, dařilo se jim. Potom se přemístili do výtvarné učebny, kde na ně čekali kamarádi ze 7.třídy. Společně se věnovali práci s keramickou hlínou a vytvořili krásnou ovečku. Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily navzájem hezké chvíle. Věříme, že se za rok opět uvidíme.

zpráva „MŠ Štítná ve vyučování” již byla zobrazena 179x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy