MŠ Štítná ve vyučování

- napsáno 22. dubna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zpevacci-054-450

Ve středu 20.4.2016 jsme měli milou návštěvu. Přišly nejstarší děti z MŠ ve Štítné nad Vláří.

U interaktivní tabule jsme si povídali o přírodě, o zvířátkách. Společně si vyzkoušeli kvíz o přírodě, úspěšně řešili hádanky. Byli šikovní, dařilo se jim. Potom se přemístili do výtvarné učebny, kde na ně čekali kamarádi ze 7.třídy. Společně se věnovali práci s keramickou hlínou a vytvořili krásnou ovečku. Všechny děti krásně spolupracovaly, navzájem si pomáhaly a strávily navzájem hezké chvíle. Věříme, že se za rok opět uvidíme.

zpráva „MŠ Štítná ve vyučování” již byla zobrazena 248x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.